„Възраждане“, айде поне един път гласувайте различно от ГЕРБ, ей така за разнообразие
Не че вече на всички не ни стана ясно че сте една от най-гнусните патерици на предишните управляващи, вие излъгахте вашите избирателите и може да бъдете сигурни че повече парламент няма да видите от вътре
И “ Възраждане“…. не ви ли притеснява че когато хората са близо до вас усещат в дъха ви миризмата на задника на Бойко
Димитър Иванов
