“ Възраждане“…. не ви ли притеснява че когато хората са близо до вас усещат в дъха ви миризмата на задника на Бойко

Сподели

„Възраждане“, айде поне един път гласувайте различно от ГЕРБ, ей така за разнообразие

Не че вече на всички не ни стана ясно че сте една от най-гнусните патерици на предишните управляващи, вие излъгахте вашите избирателите и може да бъдете сигурни че повече парламент няма да видите от вътре

И “ Възраждане“…. не ви ли притеснява че когато хората са близо до вас усещат в дъха ви миризмата на задника на Бойко

Димитър Иванов

Facebook


Сподели

Related posts

Leave a Comment