СЛУГИ И ГОСПОДАРИ

Сподели

Едните подмийници правят торта с части от разрушения паметник на тези, които победиха нацизма в Европа. Господарите им преди половин век направиха торта, за да отпразнуват атомната бомба над Хирошима, с която избиха стотици хиляди невинни мъже, жени и деца в мирен град. Там, където се празнува разрушението и смъртта, е ада. А жреците им са сатанисти. 

Нищо човешко няма в двете снимки. За долнопробието и цинизмът дори няма да споменавам. Управляват ни изверги и сатанисти.

Елена Гунчева-Гривова


Сподели

Related posts

Leave a Comment