На умнокрасивите цялата работа им е такава – псевдо. Уж демократи, но забраняват референдуми. Уж свобода на словото, а забраняват гледни точки и медии. Уж равенство на хората, а мразят хетеросексуалните. Уж будисти и лами, а си лягат с пушки до себе си.
Кой будист и почитател на източната философия ще одобрява огнестрелното оръжие като средство за общуване? Само псевдото, лъжеламата, комплексарят, който търси приют в някаква идеология, която почита само повърхностно, защото нито разбира, нито му пука за нея. Мизерия струи от цялата демокрация на демократите. Извратеност, пошлост, лицемерие, лъжа.
Персефона Коре
